Magda & Aurel -międzynarodowe wesele w Pałacu Wojanów

wesele Pałac Wojanów

Wesele Pałac Wojanów, Wesele międzynarodowe w Pałacu Wojanów
      Poznali się na drugim końcu świata, pływając gdzieś w okolicach Kanału Panamskiego… A może było przy zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych? Praca na statku wycieczkowym wymaga wiele poświęceń, ale jak widać – może przynieść także miłość i odnalezienie Drugiej Połówki. 
Podczas planów ślubnych pojawiło się pytanie – czy zaprosić gości z Rumunii – rodzinę i przyjaciół Aurela do Polski? A może to goście z Polski i rodzina Magdy pojadą do Rumunii? W końcu znaleźli Pałac Wojanów pod Jelenią Górą i rozwiązanie przyszło samo. Urokliwe miejsce, wśród przyrody, w pięknym regionie Polski. Kiedy dowiedziałam się, że Magda i Aurel chcieliby, abym towarzyszyła im podczas dnia ślubu i wykonała tę ważną pamiątkę – ucieszyłam się, bo pięknych Panien Młodych i przystojnych Panów Młodych nigdy za wiele 😉 Jeszcze w dodatku w tym idealnym miejscu do organizacji ślubu i wesela!

      W sekrecie powiem, że dla Magdy złamałam jedną z moich zasad – polecania na zlecenia od znajomych innych fotografów. Magda jest skrzypaczką – jak będziecie mogli zauważyć na zdjęciach, gdyż swój ukochany instrument zabrała na sesję. Znamy się od dobrych 10 lat, a na studiach grałyśmy w jednym kwartecie smyczkowym. Magda grała pierwsze skrzypce, a ja pełniłam w nim rolę dumnej altówki (muzycy zrozumieją). Gdybyśmy wtedy usłyszały od kogoś, że za kilka lat będę robić Magdzie zdjęcia na ślubie… Chyba obie uznałybyśmy to za świetny żart 😉 Kochani, bardzo się cieszę, że mogłam być z Wami tego dnia! wesele Pałac Wojanów, Wesele międzynarodowe w Pałacu Wojanów


Ten dzień pomogli stworzyć:

 

Spodobał się Wam ten reportaż i też chcielibyście mieć takie zdjęcia ślubne? Zapraszam do zakładki kontakt! A na koniec dorzucam mały bonus: Nasze zdjęcie kwartetowe sprzed jakiś 8 lat wykonane podczas amatorskiej sesji przez kolegę waltornistę (Antek, jak przed ośmioma laty- dziękujemy!) 😀 Podpowiedź – Magda jest po prawej na górze i patrzy się po przekątnej na mnie! 

wesele w pałacu wojanów międzynarodowe wesele w pałacu